Ile kosztują jagody acai berry?

Suplementy diety z brazylijskich jagód acai rozpowszechniły się w ostatnich latach na całym świecie jako preparaty, które dzięki swoim wszechstronnym właściwościom leczniczym, profilaktycznym i energetycznym pomagają optymalnie zbilansować codzienną dietę. Największą karierę jagody acai zrobiły jako środki wspomagające odchudzanie. Ile kosztują jagody acai berry? – to naturalne pytanie, które rodzi się wśród osób zainteresowanych znalezieniem skutecznej diety odchudzającej, dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb.

Cena preparatów z wyciągiem z acai berry zależna jest od stężenia ekstraktu z owoców acai – im wyższe stężenie, tym większa skuteczność środka, a co za tym idzie jego cena jest większa od cen preparatów zawierających ekstrakt o niskim stężeniu. Analogicznie, im stężenie ekstraktu z jagód acai jest niższe, tym niższa jest skuteczność środka, a co za tym idzie – jego cena jest niższa od cen preparatów o wysokim stężeniu wyciągu. Dlatego za nim sięgniemy po tani suplement z jagód acai porównajmy stężenie obecnego w nim środka.

Ceny suplementów diety z wyciągiem z jagód acai są także zależne od postaci, pod jaką dany preparat występuje. W sprzedaży spotykamy produkty uzupełniające dietę z wyciągiem z acai berry w formie powlekanych kapsułek, tabletek, proszków, suszonych jagód, soków, koktajli oraz kaw nim wzbogaconych.

Z najwyższymi wydatkami – rzędu 250-300 zł – muszą liczyć się osoby zainteresowane kuracją odchudzającą wspomaganą koktajlami z jagód acai berry. Preparaty z owoców acai w kapsułkach są dostępne w sprzedaży w cenach od ok. 150 do ok. 180 zł za opakowanie zawierające 60 kapsułek. Ta postać suplementów z jagód acai charakteryzuje się ich najwyższym stężeniem. Kolejną forma formuł wzbogacających dietę na bazie acai berry są soki. Ich koszt to kwota w zakresie od ok. 100 do ok. 150 zł za litr. W najniższym przedziale cenowym znajdują się saszetki odchudzające z wyciągiem z jagód acai – w internecie dostępne są one już za ok. 50-70 zł za opakowanie. Nietypową, a zarazem wygodną formą odchudzania przy zastosowaniu owoców acai jest picie kawy z ekstraktem z tych owoców – produkt o nazwie Acai Berry Coffee, będący mieszanką kawy z gatunku Arabica z wyciągiem z jagód acai, można nabyć w sprzedaży online już za ok. 63 zł za opakowanie.

Reasumując, w parze z wysokim stężeniem, a co za tym idzie – większą skutecznością suplementów diety z wyciągiem z jagód acai – idzie także stosunkowo wysoka cena takich środków. Zważywszy na wysoką skuteczność wspomagania terapii odchudzającej formułami uzupełniającymi dietę na bazie acai berry, inwestycja w preparaty o wysokim stężeniu tych owoców acai warta jest swojej ceny i polecenia osobom pragnącym szybko i efektywnie pozbyć się nadwagi.

2 thoughts on “Ile kosztują jagody acai berry?

  1. Szczupła

    Cześć, tabletki acai berry są dość drogie ale zdecydowanie warto wydać więcej groszy aby kupić oryginalny produkt. Mnie namówiła koleżanka z pokoju, sporo czytałam zanim dokonałam zakupu i nawet opłacając przesyłkę u kuriera miałam wątpliwości. Ostateczny efekt zaskoczył wszystkich, nawet mojego męża, który zrobił mi awanture jak się dowiedział ile wydałam na kapsułki acai berry 900. DZIEWCZYNY WARTO!!! Tabletki naprawde działają i znacznie przyśpieszają odchudzanie brzucha i łydek.

  2. Aminokwasy

    Świetnie zgłębiony temat, a sam post daje dużo do myślenia. Czekam na jakieś nowości na blogu!

Comments are closed.